نوشته ها

شبکه همکاری در فروش چیست؟
1400/08/03

 همکاری در فروش (به انگلیسی: Affiliate marketing) یک روش بازاریابی است که در آن کسب و کار به یک یا چند نفر که بازدید‌کننده یا مشتریانی را به کسب و کار ارجاع داده‌اند، پاداش می‌دهد. برای مثال سایت‌ها برای ارجاع بازدیدکنندگان جدید یا خریداران جدید هدیه یا مبلغی را به شخصی که معرفی را انجام داده پرداخت می‌کنند. این صنعت چهار بازیگر اصلی دارد: کالا، شبکه، ناشر و مشتری.

همکاری در فروش نوعی از بازاریابی است که محصولات و خدمات دیگران را در قبال دریافت کمیسیون برای فروش یا ارائه خدمات در سایت، وبلاگ یا از طریق لینک‌های که در اختیار شما قرار داده می‌شود، به

آموزش افزودن کد به لیست توابع در وردپرس
1400/08/23

برای افزودن کد به سایت وردپرس‌مان از افزونه My Custom Functions استفاده می‌کنیم. برای نصب این افزونه در قسمت مدیریت وردپرس به بخش افزونه‌ها رفته و افزودن را کلیک نمایید. 

در فیلد جستجوی افزونه‌ها عبارت «My Custom Functions» را وارد نمایید. مطابق شکل زیر در نتیجه نمایش داده شده روی گزینه نصب کلیک نمایید.


پس از نصب روی گزینه «فعال نمایید» کلیک کنید تا افزونه فعال شود.

پس از فعال سازی افزونه در پیشخوان وردپرس به مسیر ت

انواع تبلیغات اینترنتی
1400/08/28

این روزها اینترنت به یکی از کارآمدترین رسانه‌های تبلیغاتی و همچنین مهم‌ترین بازارهای بین المللی تبدیل شده و رفته رفته توجه آگهی دهندگان بیشتری را به خود جلب می‌کند. دلیل این امر به قابلیت‌های بی نظیر این رسانه قدرتمند در هدف قرار دادن مخاطبان مناسب، افزایش کیفیت و تنوع سرویس‌های تبلیغاتی آنلاین و همچنین جامعه کاربری عظیم اینترنت بر می‌گردد.

  انواع تبلیغات اینترنتی، عبارتند از:

تبلیغات نمایشی یا بَنری (Display Advertising)

منظور از تبلیغات نمایشی، استفاده از تبلیغات بنری در وبسایت‌ها یا وبلاگ‌های دیگر با